stat4u

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma powstała w marcu 1984 roku pod nazwą FHU KOKOS. Od lipca 2011 roku zmieniła nazwę na IZOMAT zwiększając asortyment oferowanych produktów stosowanych do nowoczesnych izolacji termicznych. Działalność firmy bazuje głównie na handlu materiałami do izolacji termicznych, klei, laminatów oraz materiałów montażowych w budownictwie i przemyśle. Posiadamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę aby zaproponować i dopasować odpowiednie produkty do potrzeb klienta. Stopniowo zwiększaliśmy asortyment materiałów izolacyjnych polskich producentów i pochodzących z importu, aż do uzyskania obecnego stanu. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów aby unikać zbędnych kosztów związanych z magazynowaniem, przechowywaniem i przeładunkiem w większości przypadków zamówione przez klienta materiały dostarczany bezpośrednio od producentów. Organizujemy transport w dowolne miejsce w kraju w dni robocze w ciągu 24/48 h. Przez okres kilkunastu lat funkcjonowania na rynku, staliśmy się firmą rozpoznawalną pozyskując grono stałych klientów i dalej pracujemy nad ich powiększaniem. Oferujemy fachowość, rzetelność i solidność oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do naszej firmy odbiorców indywidualnych i hurtowych. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z podmiotami krajowymi i zagranicznymi.


OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY:

* Aerożele, nanotechnologia- nowoczesne materiały izolacyjne w formie mat izolacyjnych,
* Nanoinox rury przesyłowe ze stali nierdzewnej w osłonie z aerożelu w rozwiązaniach solarnych, ciepłowniczych, gazowych i sanitarnych oraz osłony na zawory Porofix
* Płyty budowlane XPS B.
* Płyty techniczne rowkowane XPS TR.
* Płyty izolacyjno-drenażowe XPS ID oraz poliuretanu PUR.
* Płyty cięte oraz bloki z poliuretanu PUR i PIR.
* Płyty izolacyjne z poliuretanu PIR i PUR firmyKINGSPAN i RECTICEL
* Płyty z pianki poliizocyjanurowej PIR IzoTERM
* Wełna mineralna ISOVER
* Płyty warstwowe S-ścienne i D-dachowe PUR, PIR, Wool, EPS w I, II, III gatunku
* Obróbki blacharskie i materiały montażowe
* Płyty do wypełnień drzwi typu sandwicz z rdzeniem PUR, XPS, w opcji z klejem
* Płyty sandwicz do zabudów pojazdów z rdzeniem PUR, PIR, XPS, EPS
* Laminaty poliestrowe wzmacniane włóknem szklanym oraz profile GFK.
* Kleje poliuretanowe PUR jednoskładnikowe i dwuskładnikowe.
* Piany montażowe PUR, masy klejąco uszczelniające PUR.
Do góry